5 Simple Techniques For Тварини
5 Simple Techniques For Тварини
Blog Article
Пам’ятки Карлових Вар: фото і опис, що подивитися обов’язково, відгуки туристів
Материнського молока малому зайцю вистачить на тиждень. У житті зайців тиждень – великий термін. Може статися, що зайчиху вб’ють або з’їдять. Але зайченя не згине. Зайчихи-білячихи, що живуть в одній місцевості, годують потомство спільно: хто кого знайде. Інша річ русачихи. Їх зайчата лежать в гнізді. І годує потомство тільки власна мати. Звідки така різниця?
Щури також відрізняються своєю культурою. У ході спостережень відмічено, що вони очищають їжу перед вживанням.
Домашніми тваринами називають тих мешканців планети, які проживають поруч з людиною. Люди їх захищають, годують і піклуються про їх потомство.
Інгібітори ароматази: призначення та список препаратів
У людини зі словом «тварина» часто асоціюються такі поняття, як дикі і домашні тварини, ссавці наземні хребетні мешканці.
Наприклад, тварини помітили, що Тварини миття картоплі в солоній воді покращує смак.
створюють умови життя для зовнішніх та внутрішніх паразитів;
Звуки, що видаються китообразными. Доведено, що групи тварин спілкуються з допомогою різних пісень і клацань.
У ссавців кров червона (тому що містить гемоглобін), у комах безбарвна або жовтувата, а у восьминогів кров блакитна.
Коли гнізду їжачихи загрожує явна небезпека, вона або відносить їжат в безпечне місце і будує нове гніздо, або… з’їдає їх. Але частіше їжачиха згортається в колючий клубок, лишаючи своїх дитинчат випадку. І малюки захищаються самі. Спробуйте взяти з гнізда такого їжачка. Він раптом починає підстрибувати відразу на всіх чотирьох лапах, і кілька секунд до нього неможливо підступитися.
Батьки в усьому допомагають своїм дитинчатам. Вилизують їх з ніг до голови, очищаючи від найменших пилинок. Адже самі лисенята ледь-ледь можуть почухатись. Навіть коли діти починають виходити з нори, дорослі лисиці допомагають їм чиститись. Поступово, багато чому навчившись у батьків, дитинчата відчувають все більшу самостійність.
В домашніх умовах людина має можливість контролювати популяцію певного тваринного і проводити селекцію. Звідси з’являються нові породи, наділені новими якостями.
Дикі тварини ростуть і живуть в природі без участі людини. Вони самостійно шукають їжу і житло, захищають потомство.